Korupcijos prevencija

Pagrindinis / Korupcijos prevencija

PACIENTŲ IR LANKYTOJŲ DĖMESIUI !

Jei mūsų įstaigoje, susidūrėte su korupcinio pobūdžio nusikalstama veika ar kitais tokio pobūdžio teisės pažeidimais už kuriuos numatyta administracinė, drausminė ar kitokia teisinė atsakomybė, prašome apie tai pranešti:
‣ telefonu: 8-340-64196 (Dangirutei Čekanauskienei, atsakingam darbuotojui už korupcijos prevenciją ir kontrolės vykdymą VšĮ Ukmergės PSPC;
‣ el. paštu: dcekanauskiene@ukmergespspc.lt
‣ raštu:

Kreipiantis dėl korupcijos pageidautina nurodyti:
• vardą, pavardę;
• gyvenamosios vietos adresą, jei kreipiamasi raštu, kad būtų galima pateikti atsakymą;
• darbuotojo, kurio veiksmus skundžiate, vardą, pavardę, pareigas;
• nusakyti ar aprašyti darbuotojo, kurio veiksmus skundžiate, korupcinio pobūdžio veikas, laiką, aplinkybes, kuriomis tos veikos padarytos. Jeigu yra asmenų, kurie gali tai patvirtinti, nurodyti juos;
• ant voko nurodyti: Vytauto g, 105, Ukmergės PSPC vyr. gydytojui.

• užpildyti lentelę čia:

‣ Apie korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas galima informuoti Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnybą:

• elektroniniu paštu pranesk@stt.lt, faksu (8 5) 266 3307;
• karštuoju telefonu (8 5) 266 3333;
• palikti pranešimą STT svetainėje www.stt.lt.
Asmenys, pageidaujantys tiesiogiai kreiptis į STT pareigūnus, priimami STT Administravimo valdybos Pareiškimų nagrinėjimo skyriuje, esančiame Vilniuje, A. Jakšto g. 6 arba Tarnybos teritoriniuose padaliniuose: Kaune, Spaustuvininkų g. 7; Panevėžyje, Vasario 16-osios g. 22, Tel. 8 45 510171, Šiauliuose, Vilniaus g. 140; Klaipėdoje, Pilies g. 12A.

Apie korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas galima informuoti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministeriją:

• raštu (galioja aukščiau nurodytos sąlygos dėl kreipimosi raštu);
• elektroniniu paštu korupcija@sam.lt; ministerija@sam.lt;
• anonimiškai nemokamu pasitikėjimo telefonu 8 800 66 004 (spaudžiant 2).

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Siųstis [400.47 KB]

Korupcija daro neigiamą įtaką visoms sritims – ekonomikai, administravimui, tarptautiniam prestižui, politikai bei visuomenės savimonei. Kyšio davimas ar ėmimas (korupcijos atvejis) yra kriminalinis nusikaltimas, o jo dalyviams gresia baudžiamoji atsakomybė.

Kiekvienam savo profesijos atstovui svarbus jo darbo vertinimas. Labai džiaugiamės jūsų rašytinėmis ir žodinėmis padėkomis atsidavusiems medikams. Padėkoti taip pat galite ir įstaigos internetiniame puslapyje palikdami atsiliepimą. Mums tai padėtų tobulinti savo aptarnavimo kokybę ir kultūrą.

Kreipiuosi į Jus prašydama neoficialiais mokėjimais nežeminti nei savo, nei medicinos darbuotojų orumo, o susidūrus su korupcijos apraiškomis nedelsiant pranešti ar informuoti įstaigos administraciją.

Geriausia padėka medicinos darbuotojui yra Jūsų pagerėjusi sveikata, nuoširdus padėkos žodis, šypsena.

Būkite sveiki ir laimingi!

VšĮ Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro
Vyriausioji gydytoja Gitana Čepienė

Korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos – kyšininkavimas, papirkimas, kitos nusikalstamos veikos, jeigu jos padarytos viešojo administravimo sektoriuje arba teikiant viešąsias paslaugas siekiant sau ar kitiems asmenims naudos: piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi arba įgaliojimų viršijimas, piktnaudžiavimas oficialiais įgaliojimais, dokumentų ar matavimo priemonių suklastojimas, sukčiavimas, turto pasisavinimas ar iššvaistymas, tarnybos paslapties atskleidimas, komercinės paslapties atskleidimas, neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimas, nusikalstamu būdu įgytų pinigų ar turto legalizavimas, kišimasis į valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens veiklą ar kitos nusikalstamos veikos, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti ar užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą.

Visi korupcijos dalyviai gali būti baudžiami įstatymo nustatyta tvarka.

Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse nustatytos korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos ir atsakomybė:

  • Kyšininkavimas – 225 str.
  • Prekyba poveikiu – 226 str.
  • Papirkimas – 227 str.
  • Piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi – 228 str.
  • Tarnybos pareigų neatlikimas  – 229 str.
Neįgaliųjų parinktys

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. ms-session Naudojamas išsaugoti įvertinimo apklausos sesijai 365 dienos
2. PHPSESSID Naudojamas išsaugoti apklausos pildymo sesijai Kol įjungta naršyklė
3. ms-uid Naudojamas išsaugoti įvertinimo apklausos sesijai 365 dienos
4. pum-14090 Naudojamas išsaugoti apklausos sesijos "banerio" lango pasirodymo sesijai 1 mėnesis

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti