Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centras pradeda teikti planines odontologijos paslaugas

 Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centras pradeda teikti planines odontologijos paslaugas

Nuo 2020 m. gegužės 26 d.  įstaigoje, parengus odontologinių paslaugų atnaujinimo planą, numačius pacientų srautų valdymą bei atlikus įstaigos žmogiškųjų ir finansinių resursų analizę atnaujinamoms paslaugoms teikti, iš dalies atnaujinamos planinės odontologinės paslaugos.

Dalis paslaugų kaip ir iki šiol bus teikiama nuotoliniu būdu: konsultacijos dėl gydymo, receptų ir siuntimų išrašymas, o pacientų tiesioginio kontakto metu bus aptarnaujama mažiau.

Gydytojai odontologai turi numatytas kontaktines valandas pacientams apžiūrėti tiesioginio kontakto metu.(1 pacientui numatyta – 1 valanda (įskaitant ir kabineto dezinfekciją), burnos higienistės paslaugai teikti pacientui numatyta – 1,5 valandos).

Internetu registracija pas gydytojus odontologus nevykdoma.

Pirminei konsultacijai pas odontologą užsiregistruoti pacientai, pirmiausia, turi skambinti į registratūrą telefonais –   8 340 65250, 8 340 65256.

Tolimesniam gydymui pacientus registruos odontologo padėjėjai.

Būtinosios pagalbos paslaugai pacientai turės kreiptis grafike nurodytais telefonais ir darbo valandomis, į tuos gydytojus, kuriems yra paskirtas būtinosios odontologinės paslaugos teikimas.

Atkreipiame dėmesį, kad įstaigoje vaikams odontologines paslaugas pradėjo teikti gyd. Beatričė Likadzijauskienė.

Labai svarbu pacientams žinoti, kad jis privalo atvykti į konsultaciją laiku t.y. ne anksčiau kaip likus 10 min. iki paskirto laiko arba informuoti gydytoją, kad į konsultaciją neatvyks. Neatvykusio paciento laikas galės būti panaudojamas kito paciento apžiūrai, o atvykus likus 10 min. iki paskirto laiko pabaigos, pacientas visai nebus aptarnaujamas ir turės registruotis iš naujo.

Su pacientais iš vakaro susisieks odontologo padėjėja, informuos apie paskirtą laiką, numatytas procedūras, atliks paciento triažą dėl COVD-19 ligos ir pan.

Siekiant išvengti įstaigos darbuotojų ir pacientų užsikrėtimo COVID- 19 liga (koronaviruso infekcija), patenkantiems į įstaigą pacientams matuojama kūno temperatūra, dezinfekuojamos rankos, o pacientai į įstaigą turi atvykti dėvėdami apsaugos priemones.

Odontologinėms paslaugoms pacientai į įstaigą patenka per pagrindinį įėjimą.

Dėl dentalinių rentgeno nuotraukų atlikimo sprendžia gydytojas, ir užregistruoja pacientą tam tikru laiku.  Dentalinės rentgeno nuotraukas rekomenduojama atlikti tą pačią dieną atvykus pas gydytoją.

Kontaktinių valandų grafikas patalpintas įstaigos internetinėje svetainėje https://www.ukmergespspc.lt

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Siųstis [145.23 KB]

Ukmergės PSPC
Skip to content