Tėveliai, auginantys 6-12 metų vaikus!

Tėveliai, auginantys 6-12 metų vaikus!

Būti tėvais – pats sunkiausias ir ilgiausiai trunkantis darbas žmogaus gyvenime. Tačiau šiam darbui mūsų neruošia jokios mokyklos ar universitetai. Dėl to mes dažnai abejojame, ar esame geri tėvai, ar teisingai elgiamės sudėtingose situacijose ir ar elgiamės taip, kaip yra geriausia mūsų vaikams. Todėl galbūt 

  • Norėtumėte geriau suprasti savo vaiko elgesį, mintis ar jausmus?
  • Manote, kad būtų visai naudinga atrasti, kaip klausytis vaiko, kad jis kalbėtų ir kaip kalbėti su juo, kad jis klausytų?
  • Jums įdomūs tokie vaiko drausminimo būdai, kurie skatina vaiką prisiimti atsakomybę už savo elgesį?
  • Jūs puikiai sutariate su savo vaiku, bet manote, kad tobulumui ribų nėra, o viena kita nauja idėja ir pschologinės žinios apie vaikų elgesio dėsningumus tik paįvairintų Jūsų tarpusavio bendravimą?

Prisijunkite prie mūsų. Ateikite į vaiko auklėjimo įgūdžių tobulinimo grupę, kurios užsiėmimai prasidės jau spalio mėnesį, vyks Ukmergės PSPC vieną kartą per savaitę.


Ši vaiko auklėjimo įgūdžių tobulinimo grupė yra organizuojama vadovaujantis pasaulyje populiaria tėvų ugdymo programa STEP[1].  STEP įvairaus amžiaus vaikų tėvams suteikia psichologinių žinių ir padeda atrasti efektyvių ir puoselėjančių bendravimo su vaiku būdų. Dalyvaudami 6-14 narių grupės veikloje, tėvai dalinasi savo patirtimi ir mokosi vieni iš kitų, skaito STEP Tėvų knygą ir taip ieško naujų idėjų, kaip spręsti jiems aktualias problemas.
Ši tėvų grupė kartą per savaitę susitiks 9 kartus (kiekvieno susitikimo trukmė – 120 min.) ir kiekvieną susitikimą aptars, diskutuos, dalinsis įspūdžiais ir asmenine patirtimi kaip:

  • Įgyti įgūdžių ir pasitikėjimo savo gebėjimais ugdyti laimingą, sveiką, pasitikintį savimi, linkusį bendradarbiauti ir atsakingą vaiką.
  • Spręsti problemas naudojant efektyvius, bendradarbiauti skatinančius metodus (t.y.: atspindintį klausymą, „Aš kalbą“, leidimą rinktis, ieškant alternatyvų ir t.t.)
  • Mokant vaikus tinkamai reikšti neigiamas emocijas – atsisakyti nenaudingo moralizavimo, o bendradarbiauti su vaiku aptariant logines jo elgesio pasekmes.
  • Disciplinuojant vaikus atsisakyti bausmių, leidžiant vaikui pasirinkti ir patirti natūralias jo elgesio pasekmes.

Dalyvavimo grupėse, kurios nuo spalio mėn. vyks Ukmergės PSPC,  kaina:

– prisirašiusiems prie Ukmergės PSPC, PSC – 50 Eur, metodinė medžiaga 17 Eur;

– neprisirašiusiemes prie Ukmergės PSPC – 100 Eur, metodinė medžiaga 17 Eur.


Susidomėjusius prašome registruotis telefonu: 8-340-43224  arba rašyti elektroninį laišką adresu:
vbaneviciene@ukmergespspc.lt


DĖMESIO!   REGISTRACIJA  Į 201
9 M. RUDENS SESIJOS GRUPES VYKSTA IKI RUGSĖJO 15 d.

Pagarbiai,
Ukmergės PSPC

Psichologė Vilija Banevičienė

Daugiau informacijos rasite internetiniame STEP projekto puslapyje: Stepgrupes.lt

– ginčai trumpėja, vaikai vis daugiau girdi;
– kaip tinkamai kalbėti su vaiku ir išspręsti iškilusias problemas;
– įgijau pati daugiau drąsos kalbėtis, rasti sprendimus ir džiaugiuosi, kad santykis su vaiku tikrai eina į gerą pusę;
– tik per grupinius, praktinius ir reguliarius užsiėmimus galima kažko išmokti ir kažką pakeisti;
– aš tapau ramesnė, pradėjau daugiau bendrauti su vaiku padrąsindama. Rekomenduočiau nors vienam iš tėvų;
– jaučiuosi turtingesnė žiniomis, kaip susikalbėti su vaikais. Atrodo viskas yra paprasčiau nei atėjusi maniau. Auklėjimas paprastesnis gavus žinių. Buvo labai įdomu!;
– išmoko daugiau valdyti savo emocijas ir lengviau įsigilinti į vaiko mąstymą;
– namuose mažiau ginčų;
– ši programa moko pozityvaus bendravimo ir ne tik su vaikais, bet ir su kolegomis, kaimynais, draugais;
– pradėjau daugiau įsiklausyti, ką vaikai man sako. Visi susitikimai buvo labai jaukūs, kiekvieną kart norėjosi ir vėl sugrįžti;
– galėtų būti ilgiau nei 9 savaitės;

Neįgaliųjų parinktys

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. ms-session Naudojamas išsaugoti įvertinimo apklausos sesijai 365 dienos
2. PHPSESSID Naudojamas išsaugoti apklausos pildymo sesijai Kol įjungta naršyklė
3. ms-uid Naudojamas išsaugoti įvertinimo apklausos sesijai 365 dienos
4. pum-14090 Naudojamas išsaugoti apklausos sesijos "banerio" lango pasirodymo sesijai 1 mėnesis

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti