Apie burnos higieną

Apie burnos higieną

„Profesonalioji burnos higiena – tai burnos higienos procedūros, atliekamos burnos higienos specialisto. Vizito metu atliekamas pilnas dantų ir dantenų ištyrimas, ultragarsiniu skaleriu, rankiniais instrumentais nuvalomos viršdanteninės, podanteninės minkštosios ir kietosios apnašos, poliruojami dantų paviršiai, nustatoma dantų valymo kokybė, apydančio būklė, paaiškinama taisyklinga dantų valymo metodika, rekomenduojama dantų pasta, tinkamos dantų ir tarpudančių valymo priemonės, burnos skaliklis, numatomas kitas vizitas profilaktiniam patikrinimui. Šios procedūros atliekamos vieno ar kelių vizitų metu.

Profesionalioji burnos ertmės higiena atliekama prieš periodontologines operacijas, protezavimą, terapines procedūras, endodontiją, chirurgines intervencijas, dantų balinimą. Profesionaliosios burnos higienos poreikis ir dažnis yra individualus, todėl rekomenduoja atlikti tokias procedūras 1 – 4 kartus per metus, atsižvelgiant į kliento burnos būklę.

Svarbu suprasti, kad nuolatinė priežiūra ir reguliarūs apsilankymai pas burnos priežiūros specialistą – burnos higienistą, padeda išvengti odontologinių problemų ir sutaupyti laiko bei pinigų.“

Neįgaliųjų parinktys

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. ms-session Naudojamas išsaugoti įvertinimo apklausos sesijai 365 dienos
2. PHPSESSID Naudojamas išsaugoti apklausos pildymo sesijai Kol įjungta naršyklė
3. ms-uid Naudojamas išsaugoti įvertinimo apklausos sesijai 365 dienos
4. pum-14090 Naudojamas išsaugoti apklausos sesijos "banerio" lango pasirodymo sesijai 1 mėnesis

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti