Apie burnos higieną

Apie burnos higieną

„Profesonalioji burnos higiena – tai burnos higienos procedūros, atliekamos burnos higienos specialisto. Vizito metu atliekamas pilnas dantų ir dantenų ištyrimas, ultragarsiniu skaleriu, rankiniais instrumentais nuvalomos viršdanteninės, podanteninės minkštosios ir kietosios apnašos, poliruojami dantų paviršiai, nustatoma dantų valymo kokybė, apydančio būklė, paaiškinama taisyklinga dantų valymo metodika, rekomenduojama dantų pasta, tinkamos dantų ir tarpudančių valymo priemonės, burnos skaliklis, numatomas kitas vizitas profilaktiniam patikrinimui. Šios procedūros atliekamos vieno ar kelių vizitų metu.

Profesionalioji burnos ertmės higiena atliekama prieš periodontologines operacijas, protezavimą, terapines procedūras, endodontiją, chirurgines intervencijas, dantų balinimą. Profesionaliosios burnos higienos poreikis ir dažnis yra individualus, todėl rekomenduoja atlikti tokias procedūras 1 – 4 kartus per metus, atsižvelgiant į kliento burnos būklę.

Svarbu suprasti, kad nuolatinė priežiūra ir reguliarūs apsilankymai pas burnos priežiūros specialistą – burnos higienistą, padeda išvengti odontologinių problemų ir sutaupyti laiko bei pinigų.“

Ukmergės PSPC
Skip to content