Grafikai

Pagrindinis / Grafikai
Kab.GydytojaiPareigos I II III IV V
301J. ŠakalysL. e. Poliklinikos vedėjo pareigas9 – 167 – 159 – 169 – 169 – 16
301J. ŠakalysŠeimos gydytojas7-1312-187-137-137-13
205M. ŽukauskienėŠeimos gydytoja13-187-1213-187-137-13
205M. ŽukauskienėVidaus ligų gydytoja12-15
209A. ZaronskienėŠeimos gydytoja13-187-137-137-1313-18
210Ž. DulevičiūtėŠeimos gydytoja7-1313-187-1313-187-13
214S. VainorienėŠeimos gydytoja7-137-1313-187-137-13
217G. KupcikevičienėŠeimos gydytoja12-187-1312-187-137-13
302G. ZaikauskienėŠeimos gydytoja 7-1313-187-137-137-13
303J. JockutėŠeimos gydytoja7-137-137-137-1312-18
304A. SirvydisŠeimos gydytojas7-147-147-1412-1812-18
308G. G. ŠaulienėŠeimos gydytoja7-1313-187-13
309E. ŠerėnasŠeimos gydytojas7-147-1411-187-147-14
207A. JasaitisVaikų ligų gydytojas7-1213-187-127-1213-18
215V. GelumbauskienėVaikų ligų gydytoja8-139-1413-188-139-14
216R. JasaitienėVaikų ligų gydytoja11-168-138-1313-187-12
310J. PranevičienėGydytoja akušerė – ginekologė7 – 11.307 – 11.307 – 11.307 – 11.30
321V. KireilienėGydytoja akušerė – ginekologė11.30 – 188 – 14.3011.30 – 188 – 14.308 – 14.30
211ChirurgasGydytojas chirurgasRegistratūros nurodytu laiku

Kab. nr.Gydytojas OdontologasIIIIIIIVV
201J. Puluikienė7 00 - 13 457 00 - 13 45-8 00 - 13 457 00 - 12 00
202A. Bakutienė7 00 – 13 00-7 00 – 12 30
13 00 - 18 00
7 00 – 12 30
13 00 - 18 00
-
202L. Šaikovskytė-7 00 – 12 30
13 00 - 18 00
---
226J. Puluikienė--7 00 - 13 00--
226A. Bakutienė13 30 - 18 00----
226S. Eitmanavičius7 00 – 13 007 00 – 14 00-7 00 – 14 00-
226L. Šaikovskytė7 00 – 12 30
227V. Paliukaitienė7 00 – 12 30
13 00 - 18 00
7 00 – 12 30
13 00 - 18 00
7 00 – 12 30
13 00 - 18 00
--
227R. Čiapienė7 00 – 12 30
13 00 - 18 00
--7 00 – 12 30
13 00 - 18 00
7 00 - 12 30 13 00 - 18 00
227I. Bujokaitė-7 00 - 12 30
13 00 - 18 00
7 00 – 12 30
13 00 - 18 00
7 00 – 12 30
13 00 - 18 00
-
228L. Šaikovskytė---7 00 – 12 30
13 00 - 18 00
13 00 - 18 00
228V. Vitkauskienė7 00 - 12 30
13 00 - 18 00
7 00 - 12 30
13 00 - 18 00
7 00 - 12 30
13 00 - 18 00
--
229Rentgeno kab.7 30 – 14 407 30 – 14 407 30 – 14 408 00 – 14 407 30 – 14 40

PareigosVardas pavardėAtostogų laikotarpio terminas
Šeimos gydytojaSimona VainorienėVaiko priežiūros atostogos
2018-08-27 iki 2020-06-17

SKIEPIJIMŲ 204 KABINETO DARBO LAIKAS – 8.00 – 15.00 VAL.

PROCEDŪRŲ 317 KABINETO DARBO LAIKAS – 7.00- 18.00 VAL.

 

PROFILAKTINIAI SKIEPAI

Skiepijimų kabinete vykdomi profilaktiniai skiepijimai pagal vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių ir papildomi skiepijimai suaugusiems ir vaikams nuo:

  • Hepatito A vaikams;
  • Hepatito A ir B vakcina suaugusiems;
  • Meningokokinė B tipo;
  • Erkinio encefalito;
  • Rota viruso;
  • Pneumokokinė vakcina;
  • Vėjaraupiai;
  • Gripo;
  • Stabligės;
  • Pasiutligės.

Dėl registracijos pacientai turi kreiptis į registratūrą
II-nuo 9:00- 11:30 val. (104 kab.)
I, III, IV, V – nuo 13:00-15:00 val. (104 kab.)

Vairuotojų sveikatos patikrinimo medicinines pažymas tvirtina l.e.Poliklinikos vedėjo pareigas, Šeimos gydytojas Justas Šakalys
I- nuo 13:00-15:00 val. (302 kab.)
II-nuo 10:00-12:00 val. (302 kab.)
III, IV, V – nuo 13:00 – 15:00 val. (302 kab.)

Accessibility