Antikorupcija

Pagrindinis / Antikorupcija

PRANEŠKITE APIE KORUPCIJĄ

Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros (toliau – Ukmergės PSPC) kolektyvas, teikdamas paslaugas gyventojams, kelia sau tikslą, suteikti šias paslaugas kuo kokybiškiau. Todėl buvo iškelti uždaviniai, ne tik teikti kokybiškas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, bet ir sumažinti korupcijos prielaidas bei apraiškas, bendradarbiauti korupcijos prevencijos ir kontrolės klausimais, informuoti pacientus apie korupcijos prevenciją, skatinti nepakantumą korupcijai.

Prašome pacientus, kurie turi įtarimų ar įrodymų apie Ukmergės PSPC darbuotojų padarytas, daromas ar ketinamas padaryti korupcinio pobūdžio veikas (kyšininkavimas, papirkimas, piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimas, kyšio reikalavimas), atlikti savo pilietinę pareigą ir pranešti apie tokius atvejus Ukmergės PSPC administracijai jums patogiu būdu:

 • bendru telefonu – (8 340) 63690;
 • el. paštu – adm@ukmergespspc.lt;
 • raštu- Vytauto g, 105, Ukmergės PSPC vyr. gydytojui.

Kreipiantis dėl korupcijos pageidautina nurodyti:

 • vardą, pavardę;
 • gyvenamosios vietos adresą, jei kreipiamasi raštu, kad būtų galima pateikti atsakymą;
 • darbuotojo, kurio veiksmus skundžiate, vardą, pavardę, pareigas;
 • nusakyti ar aprašyti darbuotojo, kurio veiksmus skundžiate, korupcinio pobūdžio veikas, laiką, aplinkybes, kuriomis tos veikos padarytos. Jeigu yra asmenų, kurie gali tai patvirtinti, nurodyti juos.

Ukmergės PSPC pasižada, jeigu pacientas, pranešęs apie korupcines veikas pageidauja, užtikrinti paciento asmens duomenų ir pateiktos informacijos konfidencialumą.

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.

Primename, kad Ukmergės PSPC neturi įgaliojimų tirti korupcinio pobūdžio veikų, nes pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamąjį kodeksą, šias veikas (225 str. kyšininkavimas, 226 str. tarpininko kyšininkavimas, 227 str. papirkimas, 228 str. piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi, 229 str. tarnybinių pareigų neatlikimas) tiria Specialiųjų tyrimų tarnyba (toliau STT).

Jeigu nenorite dėl korupcinių veikų kreiptis į Ukmergės PSPC administraciją, galite kreiptis Sveikatos apsaugos ministeriją arba STT.

Sveikatos apsaugos ministerijai pranešti apie korupciją:

 • raštu;
 • Sveikatos apsaugos ministerijos nemokamo informavimo telefonu 8 800 66 004;
 • Sveikatos apsaugos ministerijos priimamojo telefonu Vilniuje (8 5) 268 5110, (8 5) 268 5108 (pirmadienį – ketvirtadienį: nuo 8.00 val. iki 17.00 val., penktadienį: nuo 18.00 val. iki 15.45 val.);
 • el. paštu: vytautas.sveikauskas@.lt; nadezda.klociok@sam.lt; ramunas.danys@sam.lt;
 • asmenys, pageidaujantys tiesiogiai kreiptis į Sveikatos apsaugos ministerijos Korupcijos prevencijos sk., priimami Sveikatos apsaugos ministerijoje, Vilniuje, Vilniaus g. 33, 413 kab.(telefonai: (8 5) 266 1495; (8 5) 205 3372; (8 5) 260 4708);

Specialiųjų tyrimų tarnybai galima pranešti:

 • raštu;
 • palikti pranešimą STT svetainėje pasirinkus nuorodą „praneškite apie korupciją/palikite pranešimą čia“ ar paspaudus judantį informacinį skydelį „ tu gali sumažinti korupciją“;
 • visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333
 • el. paštu: pranesk@stt.lt;
 • faksu Nr.(8 5) 266 3307;
 • pageidaujantys tiesiogiai kreiptis į STT pareigūnus, priimami STT Administravimo valdybos Pareiškimų nagrinėjimo sk. Vilniuje, A. Jakšto g. 6.

Viešosios įstaigos Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro elgesio kodeksas

Accessibility

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. ms-session Naudojamas išsaugoti įvertinimo apklausos sesijai 365 dienos
2. PHPSESSID Naudojamas išsaugoti apklausos pildymo sesijai Kol įjungta naršyklė
3. ms-uid Naudojamas išsaugoti įvertinimo apklausos sesijai 365 dienos
4. pum-14090 Naudojamas išsaugoti apklausos sesijos "banerio" lango pasirodymo sesijai 1 mėnesis

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti